Casa Do Bosque Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 20 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze gesitueerde in Nadadouro Casa Do Bosque Villa Nadadouro bevindt zich binnen 18 minuten wandelafstand van het Bom Sucesso strand en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

    Het Praia de Rei Cortico is op een afstand van 2 km gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de wandelpaden van Foz do Arelho, gelegen op 25 minuten loopafstand ervandaan.

    In Casa Do Bosque Villa kunt u genieten van het uitzicht over de tuin.

    Het vakantiehuis beschikt over een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. Bica da Lagoa serveert Portugese specialiteiten en ligt op 450 meter ervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 17:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer178159/AL

    Kameropties bij Casa Do Bosque Villa Nadadouro

    In Casa Do Bosque Villa kunt u genieten van het uitzicht over de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Do Bosque Villa Nadadouro Kamer foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Keuken foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Hostel Bedden foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Kamer foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Kamer foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Wastafels foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro In de buurt foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Interieur foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Buitenkant foto Casa Do Bosque Villa Nadadouro Toiletten foto
    Huis "Holiday" met Drie Slaapkamers

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Do Bosque Villa Nadadouro

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Do Bosque Villa Nadadouro

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Casa Do Bosque Villa?
      Ja, een keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei, is beschikbaar in Casa Do Bosque Villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Casa Do Bosque Villa?
      In Casa Do Bosque Villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van het vakantiehuis?
      Gasten van het vakantiehuis kunnen onder andere de wandelpaden van Foz do Arelho (2 km), het Bom Sucesso strand 1) en het Praia de Rei Cortico 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Do Bosque Villa Nadadouro